Sedert 2006

Search
Close this search box.

Menu

Intersenfase-personeel

Hoof

Wouter Rothmann

Hoof

Adjunkhoofde

Hector Swiegelaar

Adjunkhoof Buitekurrikulêr, Wiskunde
E-pos: hectors@midstreamcollege.co.za

Darius Swiegelaar

Adjunkhoof Akademie, Wiskunde
E-pos: dariuss@midstreamcollege.co.za

Sharon Lambrechs

Adjunkhoof Leerderondersteuning, English
E-pos: sharonl@midstreamcollege.co.za

Schalk Kotze

Adjunkhoof Dissipline, Wiskunde
E-pos: schalkk@midstreamcollege.co.za

Departementshoofde

Diana Struwig

Departementshoof Afrikaans & Sepedi
E-pos: dianas@midstreamcollege.co.za

Tammy Dunkeld

English HOD
E-pos: tammyd@midstreamcollege.co.za

Hermann van Aswegen

Departementshoof Wiskunde
E-pos: hermannv@midstreamcollege.co.za

Wikus Erasmus

Departementshoof Wetenskap
E-pos: wikuse@midstreamcollege.co.za

Hannes Lessing

Departementshoof Aardrykskunde
E-pos: hannesle@midstreamcollege.co.za

Jaco Krüger

Departementshoof Geskiedenis
E-pos: jacok@midstreamcollege.co.za

Marita Havenga

Departementshoof Rekenaars
E-pos: maritah@midstreamcollege.co.za

Yolandé van Heerden

Departementshoof Kultuur
E-pos: yolandevh@midstreamcollege.co.za

Ronald Brameld

Hoof van Sport: Seuns
E-pos: ronaldb@midstreamcollege.co.za

Janine Brummer

Hoof van Sport: Dogters
E-pos: janinebr@midstreamcollege.co.za

Conrad Steyn

Vakhoof: Tegnologie
E-pos: conrads@midstreamcollege.co.za

Marinus du Plessis

Vakhoof: Robotika
E-pos: marinusdp@midstreamcollege.co.za

Jacco van Aswegen

Departementshoof Logistiek en Fasiliteite
E-pos: jaccov@midstreamcollege.co.za

Graadhoofde

Ankia Greyling

Graadhoof: Graad 4
E-pos: ankiag@midstreamcollege.co.za

Francois Nel

Graadhoof: Graad 4
E-pos: francoisn@midstreamcollege.co.za

Marinus du Plessis

Graadhoof : Graad 5
E-pos: marinusdp@midstreamcollege.co.za

Ashley Arnold

Graadhoof: Graad 5
E-pos: ashleya@midstreamcollege.co.za

Conrad Steyn

Graadhoof: Graad 6
E-pos: conrads@midstreamcollege.co.za

Carina de Villiers

Graadhoof: Graad 6
E-pos: carinadv@midstreamcollege.co.za

Jacco van Aswegen

Graadhoof: Graad 7
E-pos: jaccov@midstreamcollege.co.za

Larian Botha

Graadhoof: Graad 7
E-pos: larianb@midstreamcollege.co.za

Graad 4

Marthinus Muller

Graad 4E2 Wiskunde
E-pos: marthinusm@midstreamcollege.co.za

Abigail Lizzio

Graad 4E1 English
E-pos: abigaill@midstreamcollege.co.za

Lelanie Groenewald

Graad 4A2 Aardrykskunde, LO, Kuns, Rekenaars, Robotika
E-pos: lelanieg@midstreamcollege.co.za

Francois Nel

Graad 6E2 English
E-pos: francoisn@midstreamcollege.co.za

Ankia Greyling

Graad 4A3 Wiskunde, LO
E-pos: ankiag@midstreamcollege.co.za

Mary-Anne Badenhorst

Graad 4E3 English
E-pos: mary-anneb@midstreamcollege.co.za

Graad 5

Rico Ferreira

Graad 451 LO, Tegnologie, Wetenskap
E-mail: ricof@midstreamcollege.co.za

Sunel Swart

Graad 5E1 Wetenskap, Tegnologie, LO
E-pos: sunels@midstreamcollege.co.za

Ashley Arnold

Graad 5A2 Afrikaans
E-pos: ashleya@midstreamcollege.co.za

Marinus du Plessis

Graad 5E2 Rekenaars, Robotika
E-pos: marinusdp@midstreamcollege.co.za

Vicky Piekaar

Graad 5A3 Afrikaans
E-pos: vickyp@midstreamcollege.co.za

Tumelo Molala

Graad 5E3 Sepedi
E-pos: tumelom@midstreamcollege.co.za

Graad 6

Carien Kruger

Graad 6A1 Afrikaans
E-pos: carienk@midstreamcollege.co.za

Vasinthee Naidoo

Graad 6E1 Wiskunde
E-pos: vasintheen@midstreamcollege.co.za

Marilize du Preez

Graad 6A2 Afrikaans
E-pos: marilizedu@midstreamcollege.co.za

Estian Esterhuizen

Graad 6E2 Wetenskap, Tegnologie
E-pos: estiane@midstreamcollege.co.za

Carina de Villiers

Graad 6A3 Afrikaans, English
E-pos: carinadv@midstreamcollege.co.za

Conrad Steyn

Graad 6E3 Wetenskap, Tegnologie
E-pos: conrads@midstreamcollege.co.za

Graad 7

Jacco van Aswegen

Graad 7J Wiskunde
E-pos: jaccov@midstreamcollege.co.za

Larian Botha

Graad 7B English
E-pos: larianb@midstreamcollege.co.za

Nicoline Wildenboer

Graad 7W Afrikaans
E-pos: nicolinew@midstreamcollege.co.za

Mandy Deim

Graad 7D English
E-pos: mandyd@midstreamcollege.co.za

Gerhard Sauer

Graad 7G Wiskunde
E-pos: gerhards@midstreamcollege.co.za

Elsophi van der Merwe

Graad 7V Afrikaans
E-pos: elsophiv@midstreamcollege.co.za

Musiek

Wendy Nieuwoudt

Musiek
E-pos: wendyn@midstreamcollege.co.za

Administrasie

Marita Swanepoel

Sekretaresse
E-pos: maritas@midstreamcollege.co.za

Yvonne Malan

Kantoor
E-pos: YvonneM@midstreamcollege.co.za

Henriëtte Louw

Bibliotekaris
E-pos: hlouw@midstreamcollege.co.za

Ruan Rautenbach

Hoof Inligtingsbestuurder
E-pos: ruanr@midstreamcollege.co.za

Costa Malidis

IT Bestuurder
E-pos: costam@midstreamcollege.co.za

Angelo Groenewald

IT-tegnikus
E-pos: angelog@midstreamcollege.co.zaa

Joe Cloete

Hoof van Fasiliteite
E-pos: JCloete@midstreamcollege.co.za

Keith Allison

Terreinbestuurder
E-pos: KeithA@midstreamcollege.co.za

Stefan Zeelie

Fasiliteitsbestuurder
E-mail: szeelie@midstreamcollege.co.za

Esmarie Cilliers

Berader
E-pos: ecilliers@midstreamcollege.co.za

Finansies

Armand van der Merwe

Registrateur
E-pos: avandermerwe@midstreamcollege.co.za